www.Crisis-Consulting.pl Doradztwo Kryzysowe, Prawne i Ekonomiczne
Informacja Prasowa

Tylko dzięki posłuszeństwu policjantów obecna władza może sobie pozwolić na ten nielegalny cyrk z Korona-wirusem, który w mojej ocenie powinien zostać wpisany na listę chorób psychicznych i terroryzowanie ludzi, przy pomocy policji, której funkcjonariusze przysięgali bronić narodu.

Pragniemy nauczyć Was, jak sobie radzić z policjantami.

Chcemy, by każdy umiał skutecznie oskarżyć policjanta. Tak, aby policja bała się łamać Wasze prawa w obawie, że Naród zaleje ich sprawami.

Poświęciliśmy dużo czasu na przygotowanie materiału. Chcemy, żeby trafił do jak największej liczby osób. Udostępniamy go za darmo.

Pełen sposobów prawnych zbiór PDF'ów jest dostępny za darmo w ostaniej linijce opisu zrzutki, która ma na celu zebranie środków na dalszą walkę i powództwa przeciwko okupantowi. Jeżeli chcecie nas pomóc w walce o swoją wolność wspomóżcie naszą inicjatywę, wpłacając dowolną kwotę na zrzutkę https://zrzutka.pl/h266xv

Wiemy że pojawi się wiele pytań o poszczególne rozwiązania prawne na każdą z sytuacji, chcemy dostarczać je wam za darmo zgodnie z zapotrzebowaniem. Tylko od was zależy czy będziemy dalej pracowali nad łatwo przyswajalnymi narzędziami prawnymi i sposobami na urzędników, czy ten cenny czas będziemy musieli poświęcić na pracę dla kogoś.

Prawnicy i adwokaci wam nie pomogą ponieważ ruszając takie tematy narażają się na utratę prawa do wykonywania zawodu. Może nieliczni, ale i tak istnieje ryzyko że będą działali tak by zamieść sprawę pod dywan.

Do Was prośba o pomoc w promowaniu tej akcji, gdyż ma ona sens jedynie wtedy, gdy wszyscy ruszą na raz z paragrafami na policję.

Tutaj bardzo ważna sprawa, w zbiorze pdf'ów, jest również karta policjanta, jest tam opisane jak policjant może odmówić wykonania nielegalnego rozkazu. Uświadamiajcie policję tak żeby mogli skorzystać ze swoich praw, a w końcu dobrzy ludzie staną po naszej stronie.

Jeżeli zechcecie Nam pomóc w promocji naszej akcji to z góry dziękujemy i zobowiązujemy się że będziemy Wam dostarczali nowe rozwiązania prawne i będziemy brali czynny udział w dyscyplinowaniu policji na zgromadzeniach. I innych przedsięwzięć mających na celu wyzwolenie narodu polskiego spod okupacji ekonomiczno-politycznej i koniec końców postawienie przestępców przed Trybunałem Stanu m. in. za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Przydatne tagi: #crisisconsultingpl #paragrafikajdany #lukawprawie #iskrazpolski #tomaszrozanski  #adamkloszewski

Linki:

http://www.crisis-consulting.pl

https://www.facebook.com/Crisis-Consultingpl-111537717297087

https://www.facebook.com/tomasz.rozanski.520

https://www.facebook.com/mgradamkloszewski

Do zobaczenia w wolnym świecie.

Tomasz Różański

tel. 501 204 983

www.crisis-consulting.pl

Zrezygnuj z otrzymywania informacji.    |    Zobacz online
Crisis-Consulting
Wlanowska 14a/9a, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Copyright 2020 Crisis Consulting