a

Facebook

Twitter

Copyright 2020 Crisis Consulting
All Rights Reserved.

501 204 983

Skontaktuj się z nami

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

Odbieranie Majątków V.S. Sztuczny Kryzys Humanitarny

ODBIERANIE MAJĄTKÓW PRYWATNYCH!!!
crisis-consulting.pl > Bez kategorii  > Odbieranie Majątków V.S. Sztuczny Kryzys Humanitarny

Odbieranie Majątków V.S. Sztuczny Kryzys Humanitarny

Co ma wspólnego odbieranie majątków i planowany kryzys humanitarny?

Ustawa znosząca wolność w Polsce jak się ma do odbierania majątków i zaplanowanego kryzysu humanitarnego, który zostanie wywołany globalnym fikcyjnym zagrożeniem medialnym?

Dlaczego zaplanowany kryzys humanitarny?

Chodzi mi tutaj o to że owy kryzys humanitarny, który będzie wywołany czymś w rodzaju podłożenia ładunków, lub atakiem hakerskim na elektrownię Atomową w Zaporożu.

W sytuacji gdy Ukraina zagrozi Federacji Rosyjskiej, że gdy ta nie ustąpi to Ukraina wysadzi w powietrze Elektrownię Atomową w Zaporożu?

Otóż w efekcie globaliści/marionetki Ukrytego Rządu Światowego zaczną wzywać do interwencji międzynarodowej w związku z zagrożeniem wybuchu Elektrowni Atomowej w Zaporożu.

Coś tam może wybuchnie spektakularnie żeby uwiarygodnić to medialne oszustwo, powiedzą o skażeniu, ale żadnego skażenia nie będzie.

Powstanie sztucznie nakręcona panika medialna, a ogłupieni telewizorem ludzie, zaczną uciekać i wywołają kryzys humanitarny, do którego dojdą problemy z energią, kolejne utrudnienia i liczne bankructwa.

Dlatego ta wiadomość powinna dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, ponieważ jak by Polacy olali media i zamiast uciekać w popłochu, to siedzieli i pilnowani swoich majątków, budując jednocześnie zorganizowane lokalne siatki obronno-pomocowo-lojalnościowe.

Gdy opuścicie swoje domy to nie będziecie mieli do czego wracać, bo kto inny już tam będzie mieszkał.

Uchodźcy ze wschodu zajmą wasze domy, tak ich też ogłupią i ruszą na zachód, tam gdzie będzie wolne to się osiedlą, a wasz rząd wam nie pomoże, ponieważ wasz rząd reprezentuje interesy nowej chazarii, a nie wasze, a interes nowej chazarii polega na wysiedleniu ludzi z ukrainy i zrobieniu miejsca chazarom.

Wykorzystując sztuczny atomowy cyrk w mediach zapędzą, tutaj masę ludzi ze wschodu.

Okupant przygotował nielegalne prawo, do okradania Was, wysiedlania Was i terroryzowania Was, żebyście oddali wolność.

Przykład możliwego rozwoju wydarzeń

Okupant, wykorzystując sytuację napływu ludności i kryzys humanitarny, będzie próbował wywyołać sztuczne bunty, by nie dopuścić do wywołania prawdziwego buntu, móc go kontrolować i go spacyfikować kiedy będzie mu wygodnie wprowadzić stan wyjątkowy.

Stan wyjątkowy da możliwość wprowadzenia „MARTIAL LAW” zamordystycznego prawa i przymusów.

ODBIERANIE MAJĄTKÓW PRYWATNYCH!!!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.