a

Facebook

Twitter

Copyright 2020 Crisis Consulting
All Rights Reserved.

501 204 983

Skontaktuj się z nami

Facebook

Twitter

Search
Menu
crisis-consulting.pl > Artykuły  > Odpowiedzialne zarządzanie zasobami żywych trupów.

Odpowiedzialne zarządzanie zasobami żywych trupów.

Odpowiedzialne zarządzanie zasobami żywych trupów.

Zaszczepieni COVIDIOCI, gdy się dowiedzą jak perfidnie sprzedało ich tałatajstwo z wiejskiej prywatnym korporacjom,które są w rękach międzynarodowej banksterki, to jeszcze nic. Gdy jednak się dowiedzą, że ludzie, którzy zgodnie z wierzeniami umysłu COVIDIOTY mieli ich bronić i o nich dbać, a chcieli ich po prostu pozabijać, dokonując zbrodni ludobójstwa na swoich podopiecznych, nie dlatego że ich nie lubią, bo tak naprawdę COVIDIOCI czyli niewolnicy nic dla polityków nie znaczą, a wręcz są obiektem drwin.

Myślmy mądrze o swojej przyszłości i zagospodarujmy wściekłość COVIDIOTY na przedstawicieli elit. Głodny zemsty i krwi swojego oprawcy człowiek, który wie, że jest jedną nogą w grobie, jest dla nas bardzo cenny, ponieważ nie będzie się cackał ze swoim oprawcą jak matka z łobuzem i może pójść z nim na całość.

Postawcie się w roli naszprycowanych i pomyślcie co byście czuli, gdybyście dowiedzieli się, że zostało Wam jeszcze tylko 2 lata życia, ponieważ daliście się zaszprycować. Gwarantuje Wam, że wkurwienie sięgnęłoby zenitu i parli byście na oślep rządni zemsty, a pył ze zdartych ze zgryzoty zębów zaślepiał by Wam oczy.

Tałatajstwo z wiejskiej dokonuje zbrodni ludobójstwa na narodzie polskim, ponieważ zgodnie z moją wiedzą boją się, że wyjdą na jaw afery pedofilskie w których uczestniczą i kwity na proceder krzywdzenia dzieci.

I tylko dlatego wykonują rozkazy międzynarodowej banksterki. Całe zgniłe bagno przy ul. Wiejskiej być może jak  o sobie mówią, składa się z samych patriotów. Oni kochają Polaków, tylko że zgodnie z moją wiedzą, są zwykła bandą psychopatów i pedofili, a międzynarodowa banksterka ma na to kwity. To właśnie dlatego wykonują ich rozkazy i dalej uparcie i z premedytacją dokonują  zbrodni na narodzie polskim. Oni kochają Polaków, ale nie mają wyboru, ponieważ zgnili by w więzieniu i zostali umiłowani per rectum przez współwięźniów, gdyby ich występki wyszły na jaw.

Zdrajcy Narodu Polskiego są na bardzo krótkiej smyczy, a najgorsze dla nich jest to, że nawet jak udało by się im z niej zerwać to i tak nie mają gdzie uciec, bo każdy by ich zajebał znając prawdę o nich.

Także oni nie ustąpią dobrowolnie ponieważ nie mają wyjścia. My mamy i zamiast ratować covidiotów, zastanówmy się jak ich wykorzystać i uświadomić w momencie, gdy zaczną umierać od własnej głupoty, a gdy ich wkurw sięgnie zenitu, uświadamiajmy ich o tym kto im to zrobił i szczujmy z odwetem na oprawcę, a ci kretyni zrobią za nas całą robotę.

Wyobraźcie sobie sceny, gdy policja ugania się z bandą żywych trupów i niech serce Wam roście, że to już niedługo. Myślmy jak mądrze zagospodarować nadchodzącą falę szprycowanych zombie.