a

Facebook

Twitter

Copyright 2020 Crisis Consulting
All Rights Reserved.

501 204 983

Skontaktuj się z nami

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

Wypowiedzenie Posłuszeństwa

Darmowe wzory pism wraz z instrukcją wypełnienia
crisis-consulting.pl > Prawo Naturalne  > Prawo Naturalne Pisma  > Wypowiedzenie Posłuszeństwa

Wypowiedzenie Posłuszeństwa

Działając w żywotnym interesie Rzeczypospolitej Polskiej w imieniu suwerena – Narodu Polskiego i swoim, ostatecznego decydenta w sprawach państwa – zwierzchnika władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej, działając jako suwerenny posiadacz władzy politycznej WYPOWIADAMY POSŁUSZEŃSTWO firmie symulującej organ państwowy o nazwie: Rzeczpospolita Polska „Poland Republic of”.

Nie wyrażamy zgody na bycie rządzonymi niekonstytucyjnym rządem III RP oraz podległym mu instytucjom które stanowią nielegalne prawo. Nieposłuszeństwo wchodzi w życie z chwilą niepotwierdzenia dowodów legalności wszystkich organów państwowych oraz podległych im jednostek administracyjnych.

Kontynuowanie nielegalnego funkcjonowania będzie kolejnym ewidentnym dowodem na to, że wszystkie organa w państwie przejęte zostały przez współpracujące ze sobą zorganizowane grupy przestępcze o charakterze zbrojnym, a Polska utraciła niepodległość w wyniku podstępnych zamachów stanu – fałszerstw wyników wyborów powszechnych i znajduje się pod kamuflowaną okupacją realizowaną przez polskojęzyczną agenturę szubrawców, fałszerzy, obłudników, złodziei, ….

Wykazujemy w tym piśmie iż nie są urzędem państwowym, a prywatną firmą. Żądamy aby wykazali legalność swojej instytucji. Jeżeli urząd nie odpisze to zgodnie z artykułem 122a, 122b, 122c z K.P.A., jest zaakceptowane po 30 dniach poprzez przemilczenie.

Kwoty kar w euro, które są zawarte w piśmie za złamanie naszych praw podane są zgodnie z międzynarodową taryfą odszkodowawczą za łamanie praw ludzkich w stosunku do istoty żywej.

Tym pismem możemy się posługiwać i wspierać pisząc do innych firm prywatnych które udają organy państwowe.

Pismo jest adresowane do nielegalnie funkcjonującego prezydenta, nielegalnie funkcjonującego sejmu, oraz senatu.

Do każdej kancelarii składamy 2 egzemplarze. Jeden arkusz z pieczątka jest dla nas. Drugi arkusz zostaje w danej firmie. Podpisujemy się czerwonym długopisem.

Pobierz: Crisis Consulting Wypowiedzenie Posluszenstwa
Pobrano: 340, Rozmiar: 38.5 KB, Data: 25 lip. 2022
Pobierz: Crisis Consulting Wypowiedzenie Posluszenstwa
Pobrano: 340, Rozmiar: 38.5 KB, Data: 25 lip. 2022

Ułatwiliśmy? Korzystasz? Wesprzyj nas!

Instrukcja wideo wypełniania pism!

Pobierz pisma i wypełnij zgodnie z instrukcją.

Pobierz: Crisis Consulting Wypowiedzenie Posluszenstwa
Pobrano: 340, Rozmiar: 38.5 KB, Data: 25 lip. 2022